Ambasador CELLARIOFoto

Ambasador CELLARIO

2016-12-05

Osoby, które wspierają firmę CELLARIO i mają szczególny wkład w jej rozwój nagradzamy tytułem Ambasadora CELLARIO. Ten tytuł świadczy o tym, że wybrana przez nas osoba ma wyjątkowy, osobisty udział w budowaniu pozycji rynkowej naszej firmy. Ambasador CELLARIO pomaga nam swoją wiedzą, doświadczeniem i kontaktami. Podpowiada i ocenia nasze pomysyły. Wskazuje nowe kierunki. Jesteśmy zawsze otwarci na jego uwagi. Bardzo cenimy możliwość zobaczenia naszej firmy oczami kogoś z zewnątrz, kto nie jest zaanagażowany w codzienną działalność firmy, dzięki czemu może zauważyć niedoskonałości, które nam umykają pośród bieżących działań. Wkład każdej takiej osoby jest dla nas bezcenny. Dlatego każdy Ambasador CELLARIO otrzymuje bezpłatnie i bezterminowo miejsce u nas w piwniczce na swoje butelki wina, które może nam powierzyć do przechowania.

Ambasadorem CELLARIO może zostać tylko osoba nie będąca związana formalnie z CELLARIO żadnymi stałymi umowami i nie pozostająca w stosunku pracy z naszą firmą. Przyznania tytułu Ambasadora CELLARIO dokonuje nasz zespół, który potrafi ocenić i docenić pomoc w naszym przedsięwzięciu. Każdy Ambasador CELLARIO otrzymuje dyplom potwierdzający nasze uznanie. Każdy Ambasdor CELLARIO, jak zostało powiedziane wcześniej, otrzymuje miejsce na wino w naszej piwnicy. Co roku organizujemy spotkanie naszych wszystkich Ambasadorów, aby móc zapewnić możliwość wymiany idei i poglądów nie tylko na temat pracy firmy CELLARIO, ale również wszystkich aspektów związanych z otoczeniem branży, w której działamy.

 

* * *

 

Pierwszą osobą, która otrzymała od nas ten tytuł jest Radosław FROŃ. Oto kilka słów o nim.

Radosław Froń jest wielkim entuzjastą wina. Jak mówi o sobie dał się uwieść Bachusowi kilka lat temu i ta miłość ciągle trwa. Jest doskonale rozpoznawany dzięki swojemu blogowi prawie o alkoholu - Paragraf w kieliszku. Porusza on w nim prawne aspekty związane ze sprzedażą i produkcją alkoholu w Polsce. Jest naprawdę o czym pisać. Życie samo stale dostarcza mu nowe tematy do opisywania na swoim blogu. Jego blog został w tym roku nagrodzony przez Czas Wina.

 

 

Radosław jest również wykładowcą w Podkarpackiej Akademii Wina. Jest tam odpowiedzialny za przekazywanie studentom wiedzy prawnej oraz ekonomicznej związanej z produkcją i handlem alkoholem.

Na codzień z wykształcenia i zawodu prawnik w spółce doradczej Contares Legal Sp. z o.o., w której zajmuje się tworzeniem i restrukturyzacją podmiotów gospodarczych. Doktorant w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego i handlowego. Zaś z pasji orędownik dobrego smaku, polskich win, a ostatnio Ambasardor CELLARIO.

 

CELLARIO
wino na lata

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz