Klub CELLARIO - sklep z winem w KrakowieFoto

Klub CELLARIO - sklep z winem w Krakowie

2018-07-19

Klub CELLARIO to sklep winiarski ze starannie wybranymi winami. Sklep w tym miejsca - Kraków, ul. Nadwiślańska 11 (naprzeciwko Cricoteki) - działa od ponad 3 lat. Wcześniej znany był jako sklep SOLOVINO (solovino.pl). Sklep ten znany był ze starannej selekcji oferowanych win. Szczególnie bogata oferta dotyczyła win włoskich, w których ten sklep się specjalizował. Jest on od lat znanym, rozpoznawanym i docenianym przez Klientów sklepem z winem w Krakowie.

Teraz ten sam sklep funkcjonuje pod nową nazwą - Klub CELLARIO. Nowa nazwa sklepu ma związek ze zmianami właścicielskimi, jakie się niedawno dokonały. Jednym z udziałowców jest spółka Cellario Sp. z o.o., która specjalizuje się w przechowywaniu szlachetnych win, a także obsłudze biznesowej firm związanej z winem. Dzięki powiązaniu kapitałowemu nastąpiła synergia wspólnych działać związanych z rynkiem wina w Polsce.

Klub CELLARIO to więcej niż tylko sam sklep na ul. Nadwiślańskiej 11, ale to również platforma internetowa dla Klubowiczów - klub.cellario.pl. Na tej platformie internetowej dostępne są co miesiąc nowe pakiety klubowe z winami. Wybrane wina są wybierane spośród win dostępnych na polskim rynku u innych importerów. Zanim trafaią do pakietów są degustowane przez Zespół Klub CELLARIO. Dodatkowo Klubowicze mają również inne, liczne przywileje. Kontakt z Klubem CELLARIO pod adresem: klub@cellario.pl  lub telefonem: +48 663 301 114