Niezależnie, czy jesteś koneserem win, czy też są one twoją pracą, u nas z pewnością znajdziesz to, czego poszukujesz. Dostarczamy wina zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom. Współpracujemy z wieloma firmami z branż gastronomicznych i hotelarskich.

W naszej ofercie znajdziesz alkohole pochodzące z różnych zakątków świata. Nasze wina pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych (lub będących w trakcie certyfikacji) winiarni. Na pewno dla wszystkich naszych producentów wina ważna jest troska o środowisko i równomierny wzrost bez nadmiernego użycia jakiejkolwiek chemii przy wytwarzaniu wina.

Handel Detaliczny

Klientom indywidualnym szczerze polecamy dołączenie do naszego Klubu Cellario. Znajdą tam państwo wyborne wina w świetnych cenach i liczne promocje.

Zapraszamy też do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie przy ul. Nadwiślańskiej 11 (naprzeciwko Cricoteki).

Na aktywnych klubowiczów czekają atrakcyjne upusty i darmowe degustacje!

Wnętrze Klubu Cellario

Handel Hurtowy

Dla naszych Partnerów uruchomiliśmy portal – partner.cellario.pl – przez który mogą składać zamówienia na wina z naszej oferty hurtowej. Portal przeznaczony jest tylko dla podmiotów, które posiadają zezwolenie na sprzedaż wina: restauracje, hotele, sklepy winami, wine bary. Poprzez Portal można składać zamówienia, które następnie są pakowane w naszym magazynie i wysyłane na terenie całej Polski.

Aby zacząć korzystać z Portalu należy dokonać rejestracji i przesłać nam niezbędne dokumenty wymagane prawem przy sprzedaży wina na adres zamowienia@cellario.pl. W portalu widać opisy, specyfikacje oraz ceny hurtowe netto wszystkich win z naszego portfolio. Można tam również śledzić status zamówienia po jego złożeniu.

Portal, oprócz samej funkcji zamawiania win, pełni również rolę bazy wiedzy o winach z naszej oferty.